Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2019 r. w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł.,

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2020 r. w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł., wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia[1].

Wykaz nr 1

Lp.

Imię i nazwisko/ nazwa

Kwota w zł

Określenia ulgi, odroczenia, umorzenia lub rozłożenia na raty

Przyczyna

 

1

2

3

4

5

1.

 

Gajda Irena

987,00

Ulga w opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Uchwała nr. XI/84/2015 Rady Miejskiej w Prószkowie z dnia 29 października 2015 r.

2.

Broy Artur

705,00

Ulga w opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi

 

Uchwała nr. XI/84/2015 Rady Miejskiej w Prószkowie z dnia 29 października 2015 r.

 

 

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej[2].

Wykaz nr 2

Lp.

Imię i nazwisko/ nazwa

1

2

1.

Wieszała Krystian

2.

WS AGRO-BUD Sp. z o.o. Sp. k.

3.

Vitra A. Zdzuj, P. Zdzuj Sp. J.

4.

Żur Marek i Rita

5.

Jaglo Paweł i Anna

6.

Pawleta-Banasik Sabina

7.

Tomechna Sp. J.

8.

Wlaźlik Barbara

9.

Grojec Bernadeta

10.

Datko Andrzej i Magdalena

11.

Mróz Andrzej i Ewa

12.

Nocon Joachim

13.

Dobis Adrian

14.

Piechaczek Rudolf i Lidia

15.

Wotzka Sebastian i Izabela

16.

Kochanek Henryk i Teresa

17.

Kaleta Aneta

18.

Dobis Adrian

19.

Szymańska Irena

20.

Bul Florian

21.

Hajsz Roman

22.

Berger Monika

23.

Piechota Matthias

24.

Kornek Marek

25.

Miklis Maria

26.

Laksy Łukasz

27.

Kimmel Joanna

28.

Pielka Sabina

29.

Golec Robert

30.

Lempka Piotr

31.

Schwalbe Sebastian

32.

Urbacka Tomasz

33.

Kasperek Eugeniusz

34.

Gajda Hubert

35.

Gebauer Klaudia

36.

Błazy Andrzej

37.

Wotzka Izabela

38.

Wilczek Andrzej

39.

Szymaniec Marek

40.

Wieszała Jacek

41.

Wotzka Arnold

42.

Dobis Ilona

43.

Kurpierz Patryk

44.

Domaradzki Tadeusz

45.

Wiercimok Gertruda

46.

Kaluża Piotr

47.

Wójcik Henryk

48.

Dusza Łucja

49.

Dusza Jan

50.

Klimas Józef

51.

Serwotka Andrzej

52.

Jaglo Jan

53.

Szmechta Andrzej

54.

Pampuch Łukasz

55.

Wocka Waldemar

56.

Ledwig Damian

57.

Klosa Krystyna

58.

Herman Andrzej

59.

Stora Waldemar

60.

Sowada Roland

61.

Piechaczek Michał

62.

Mrokoń Jan

63.

Gajda Paweł

64.

Thomys Daniel

65.

Nikolajczyk Andrzej

66.

Styra Tomasz

67.

Schmolke Michał

68.

Bryla Norbert

69.

Mróz Andrzej

70.

Janecko Adrian

71.

Smandzik Norbert

72.

Danisz Manfred

73.

Margos Robert

74.

Raj Klaudia

75.

Kowol Joachim

76.

Wieszala Hubert

77.

Baron Stefan

78.

Groehl Piotr

79.

Panicz Sybilla

80.

Datko Sebastian

81.

Pelka Anna

82.

Wiesner Jerzy

83.

Dobis Norbert

84.

Kukula Hiacenta

85.

Kiehl Marcin

86.

Panusz Krzysztof

87.

Ochota Monika

88.

Kochanek Henryk

89.

Wieczorek Joachim

90.

Dusza Hubert

91.

Kansy Joachim

92.

Cebula Marcin

93.

Firlus Krystian

94.

Chudala Gerard

95.

AGRO-WITA

96.

Niespor Mariola

97.

Wocka Henryk

98.

Skrzypczyk Henryk

99.

Pawleta Klaudia

100.

Kaleta Daniel

101.

Kochanek Krzysztof

102.

Piechaczek Janusz

103.

Kiełbasa Bernard

104.

Tannenbaum Karina

105.

Smolin Anna

106.

Niespor Rajmund

107.

Chudala Monika

108.

Piechaczek Jan

109.

Janocha Anna

110.

Cebula Stefan

111.

Kluczny Ryszard

112.

Bryla Anna

113.

Piechota Ditmar

114.

Kiełbasa Joachim

115.

Awtarczuk Kornelia

116.

Żur Marek

117.

Żur Adrian

118.

Piechaczek Eryk

119.

Lelek Rafał

120.

Rzitka Artur

121.

Kania Janusz

122.

Kurpierz Anna

123.

Wocka Jan

124.

Klosa Teodor

125.

Bartusz Jan

126.

Nocon Joachim

127.

Cebula Jacek

128.

Kubis Henryk

129.

Cebula Alfred

130.

Niestrój Beata

131.

Skrzypczyk Mariola

132.

Szymaniec Józef

133.

Wotzka Jan

134.

Maciek Jan

135.

Broy Klaudia

136.

Nocoń Waldemar

137.

Cebula Paweł

138.

Fornol Jan

139.

Nowak Małgorzata

140.

Kałuża Roland

141.

Murowska Małgorzata

142.

Gambiec Marcin

143.

Widera Józef

144.

Nocon Arkadiusz

145.

Mróz Teresa

146.

Kiełbasa Dorota

147.

Nikolajczyk Andrzej

148.

Kubiczek Andrzej

149.

Odelga Mirosław

150.

Grzyska Ferdynand

151.

Golec Maria

152.

Golec Artur

153.

Miklis Bernard

154.

Nicze Marek

155.

Szyndzielorz Daniel

156.

Cebula Ryszard

157.

Wenzel Ferdynand

158.

Ramola Hubert

159.

Nocoń Rafał

160.

Wocka Remigiusz

161.

Kubiczek Tomasz

162.

Jagło Henryk

163.

Lempka Heinrich

164.

Wocka Józef

165.

Josek Mateusz

166.

Josek Irena

167.

Mróz Marek

168.

Daniel Ryszard

169.

Czok Marcin

170.

Kaleta Jan

171.

Czech Sebastian

172.

Czech Alfred

173.

Wotzka Maria

174.

Jonek Teresa

175.

RSP

176.

Kasperek Zygmunt

177.

Schwalbe Krzysztof

178.

Schmolke Norbert

179.

Wosznik Beata

180.

Liguda Krystyna

181.

Schmolke Józef

182.

Cebula Lidia

183.

Piechaczek Rudolf

184.

 

Chudala Ryszard

185.

Malcher Hubert

186.

Grzyska Beata

187.

Kurpierz Jerzy

188.

Galus Rajmund

189.

Rzitka Bernadeta

190.

Datko Andrzej

191.

Tischbierek Alfred

192.

Cebula Iwona

193.

Cygan Rudolf

194.

Broj Natalia

195.

Meja Teresa

196.

Piechaczek Piotr

197.

Duda Norbert

198.

Wilczek Józef

199.

Przezdzing Elzbieta

200.

Krawiec Waldemar

201.

Laxy Józef

202.

Schimassek Tomasz

203.

Kuc Józef

204.

Lazik Ludwik

205.

Roesler Jacek

206.

AGROUSŁUGI ROESLER

207.

Wieszala Marcin

208.

Giza Waldemar

209.

Lazik Jerzy

210.

Klosa Joachim

211.

Cebula Marek

212.

Kochanek Mateusz

213.

Mross Sylwia

214.

Wilska Maria

215.

Lipińska Anna

216.

Dzibałtowska Barbara

217.

Grojec Bernadea

218.

Pach Krzysztof

219.

Herbst Józef

220.

Broy Ewa

221.

Jaros Urszula

222.

Czapliński Stanisław

 

223.

Wróbel Maciej

224.

Wicher Marek

225.

Tischbirek Agnieszka

226.

Sikora Violetta

227.

Zarzycka Magda

228.

Wieszala-Szczotka Katarzyna

229.

Broma Irena

230.

Weber Irena

231.

Chorążyczewski Czesław

 

232.

Janetzko Joachim

233.

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

 

Sporządziła:                Kinga Montak, wykaz nr 1 pkt od  1 do 2

Gabriela Grund, wykaz nr 2 pkt  od 1 do 16  

                               Anna Zawisza, wykaz nr 2 pkt od  17 do 213  

Andrzej Szewczyk, wykaz nr 2 pkt od 214 do 232

Paweł Klimczak wykaz nr 2 od 233 do 233

Sprawdziła:                        

Burmistrz Prószkowa

Krzysztof Cebula

 

[1] Art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 305),

[2] Art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 305).


PDFWykaz ulg 2020.pdf (295,26KB)