Ogłoszenie o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Prószkowie - audytor wewnętrzny
OGŁOSZENIE O NABORZE
NA WOLNE KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE W URZĘDZIE MIEJSKIM W PRÓSZKOWIE
Burmistrz Prószkowa ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Prószkowie, ul. Opolska 17, 46-060 Prószków
1. Stanowisko pracy: Audytor Wewnętrzny
2. Umowa o pracę - 1/8 etatu
nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - audytor wewnętrzny.pdf (984,94KB)
klauzula informacyjna RODO.docx (20,48KB)
kwestionariusz osobowy.doc (38,50KB)
Prószków, 27.08.2020 r.
INFORMACJA O WYNIKU NABORU
NA STANOWISKO URZĘDNICZE
Informuję, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne kierownicze stanowisko audytora wewnętrznego w Urzędzie Miejskim w Prószkowie, ul. Opolska 17, 46-060 Prószków, wybrana została Pani Barbara Kluba zamieszkała w Przysieczy.
Uzasadnienie wyboru:
Pani Barbara Kluba spełnia wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu o naborze. Predyspozycje, posiadana wiedza i umiejętności kwalifikują kandydatkę do pracy w Urzędzie Miejskim w Prószkowie na stanowisku audytora wewnętrznego.