Przejdź do treści strony WCAG

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2019 r. w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł.,

Prószków, dnia 27.05.2020 r.

BURMISTRZ

PRÓSZKOWA

WFN.310.1.21.2020.PP

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2019 r. w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę raty w kwocie przewyższającej 500,00 zł., wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia[1].

Wykaz nr 1

Lp.

Imię i nazwisko/ nazwa

Kwota w zł

Określenia ulgi, odroczenia, umorzenia lub rozłożenia na raty

Przyczyna

 

1

2

3

4

5

1.

Gaida Józef

3 893,00  

Umorzenie

Ważny interes podatnika

2.

 

Schwalbe Krzysztof

643,00

 

Umorzenie

Ważny interes podatnika

3.

Gaida Józef

26 366,00

Umorzenie

Ważny interes podatnika

 

 

4.

 

Gajda Irena

609,00

Ulga w opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Uchwała nr. XI/84/2015 Rady Miejskiej w Prószkowie z dnia 29 października 2015 r.

 

 

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej[2].

Wykaz nr 2

Lp.

Imię i nazwisko/ nazwa

1

2

1.

Wieszała Krystian

2.

WS AGRO-BUD Sp. z o.o. Sp. k.

3.

Grojec Bernadeta

4.

Datko Andrzej Magdalena

5.

Mróz Andrzej Ewa

6.

Nocon Joachim

7.

Dobis Adrian

8.

Wieszala Hubert i Renata

9.

Wocka Jan i Urszula

10.

Kluczny Ryszard

11.

Golec Robert

12.

Nocon Arkadiusz

13.

Raj Klaudia

14.

Dusza Jan

15.

Janocha Anna

16.

Ochota Monika

17.

Wójcik Henryk

18.

Miklis Maria

19.

Dobis Ilona

20.

Daniel Ryszard

21.

Laksy Zygmunt

22.

Piechota Matthias

23.

Kaleta Aneta

24.

Bryla Anna

25.

Schmolke Józef

26.

Gajda Hubert

27.

Żur Adrian

28.

Żur Marek

29.

Broy Klaudia

30.

Wotzka Arnold

31.

Wotzka Teresa

32.

Kimmel Joanna

33.

Szmechta Andrzej

34.

Jaglo Jan

35.

Niespor Rajmund

36.

Kansy Joachim

37.

Kornek Marek

38.

Wotzka Jan

39.

Gebauer Klaudia

40.

Lempka Heinrich

41.

Pampuch Łukasz

42.

Fornol Jan

43.

Meja Teresa

44.

Cebula Stefan

45.

Kiehl Marcin

46.

Cebula Marcin

47.

Wilczek Andrzej

48.

Błazy Andrzej

49.

RSP

50.

Nocoń Waldemar

51.

Lazik Ludwik

52.

Wocka Remigiusz

53.

Baron Stefan

54.

Rzitka Artur

55.

Kasperek Zygmunt

56.

Stora Waldemar

57.

Wotzka Izabela

58.

Piechaczek Michał

59.

Mróz Marek

60.

Mrokoń Jan

61.

Szymaniec Marek

62.

Lempka Piotr

63.

Laxy Józef

64.

Cuda-Mrokoń Anna

65.

Niespor Mariola

66.

Kurpierz Patryk

67.

Hajsz Roman

68.

Broj Natalia

69.

Panicz Sybilla

70.

Urbacka Tomasz

71.

Klimas Józef

72.

Smandzik Norbert

73.

Liguda Krystyna

74.

Kochanek Henryk

75.

Maciek Jan

76.

Dobis Adrian

77.

Szymańska Irena

78.

Wilczek Józef

79.

Wocka Henryk

80.

Piechaczek Eryk

81.

Groehl Piotr

82.

Kiełbasa Bernard

83.

Bul Florian

84.

Kubiczek Tomasz

85.

Wosznik Beata

86.

Janecko Adrian

87.

Wieszała Jacek

88.

Herman Andrzej

89.

Datko Andrzej

90.

Danisz Manfred

91.

Malcher Hubert

92.

Jagło Henryk

93.

Ledwig Damian

94.

Kasperek Eugeniusz

95.

Klosa Krystyna

96.

Margos Robert

97.

Josek Irena

98.

Josek Mateusz

99.

Pelka Anna

100.

Schmolke Norbert

101.

Gajda Paweł

102.

Pawleta Klaudia

103.

Chudala Gerard

104.

Kochanek Krzysztof

105.

Galus Rajmund

106.

Wocka Józef

107.

Tannenbaum Karina

108.

Wotzka Maria

109.

Schwalbe Krzysztof

110.

Bryla Norbert

111.

Cebula Lidia

112.

Styra Tomasz

113.

Lazik Jerzy

114.

Piechaczek Janusz

115.

Wenzel Ferdynand

116.

Panusz Krzysztof

117.

Roesler Jacek

118.

Wiercimok Jan

119.

Wieszala Hubert

120.

Piechaczek Jan

121.

Awtarczuk Kornelia

122.

Mróz Andrzej

123.

Rzitka Bernadeta

124.

Czok Marcin

125.

Chudala Monika

126.

Kubiczek Andrzej

127.

Dusza Łucja

128.

Schwalbe Sebastian

129.

Piechota Ditmar

130.

Kiełbasa Joachim

131.

Bartusz Jan

132.

Widera Józef

133.

Kuc Józef

134.

Skrzypczyk Leonard

135.

Wiesner Jerzy

136.

Kaleta Jan

137.

Kaleta Daniel

138.

Domaradzki Tadeusz

139.

Kubis Henryk

140.

Dusza Hubert

141.

Serwotka Andrzej

142.

Firlus Krystian

143.

Cebula Ryszard

144.

Lelek Rafał

145.

Nikolajczyk Andrzej

146.

Nicze Marek

147.

Kukula Hiacenta

148.

Chudala Ryszard

149.

Murowska Małgorzata

150.

Kałuża Roland

151.

Wocka Jan

152.

Datko Sebastian

153.

Klosa Teodor

154.

Kiełbasa Dorota

155.

Gambiec Marcin

156.

Szymaniec Józef

157.

Kurpierz Jerzy

158.

Kania Janusz

159.

Schimassek Tomasz

160.

Thomys Daniel

161.

Szyndzielorz Daniel

162.

Odelga Mirosław

163.

Nikolajczyk Andrzej

164.

Mróz Teresa

165.

Cebula Jacek

166.

Golec Artur

167.

Golec Maria

168.

Ramola Hubert

169.

Grzyska Ferdynand

170.

Kaluża Piotr

171.

Dobis Norbert

172.

Wieczorek Joachim

173.

Czech Sebastian

174.

Czech Alfred

175.

Kowol Joachim

176.

Mross Sylwia

177.

Skrzypczyk Henryk

178.

Cebula Alfred

179.

Niestrój Beata

180.

Kurpierz Anna

181.

Panusz Adrian

182.

Miklis Bernard

183.

Nocoń Anna

184.

 

Jonek Teresa

185.

Grzyska Beata

186.

Nocon Joachim

187.

Piechaczek Piotr

188.

Smolin Anna

189.

Piechaczek Rudolf

190.

Cygan Rudolf

191.

Berger Monika

192.

Kilisz Danuta

193.

Przezdzing Gerard

194.

Cebula Iwona

195.

AGRO-WITA sp. z o.o.

196.

Duda Norbert

197.

Malorny Joachim

198.

Cebula Paweł

199.

Giza Waldemar

200.

Mruk Stanisław

201.

Wiesner Paweł

202.

Krawiec Waldemar

203.

Tischbierek Alfred

204.

Bartusz Joachim

205.

Baron Piotr

206.

Cebula Marek

207.

Klosa Joachim

208.

Wocka Waldemar

209.

Datko Andrzej

210.

Pawleta Piotr

211.

Kałuża Urszula

212.

Firlus Krystian

213.

Zamirski Ryszard

214.

Cebula Jacek

215.

Raczyński Romuald

216.

Grojec Bernadeta

217.

Kimel Stefania

218.

Kleppert Rajnold i Jolanta

219.

Księżyk Urszula i Piotr

220.

Czech Norbert

221.

Pach Małgorzata

222.

Gonska Maria

223.

Sowada Józef

224.

Adamiec Anna

225.

Miska Brygida

226.

Tomechna Janusz

227.

Buchliński Marcin

228.

Lis Karolina

229.

Łuszczaniec Andrzej

230.

Andrejczuk Tadeusz

231.

Szot Dorota

232.

Urban Bożena

233.

Czech Elżbieta

234.

Szekely Marek

235.

Nazimek Piotr

236.

Gogolok Elfryda

237.

Galla Marcin

238.

Grund Krystyna

239

Roskosz Roland

 

Sporządziła:      Gabriela Grund, wykaz nr 1 pkt od 1 do 3

Kinga Montak, wykaz nr 1 pkt od  4 do 4

Gabriela Grund, wykaz nr 2 pkt  od 1 do 9  

                        Anna Zawisza, wykaz nr 2 pkt od  10 do 208  

Andrzej Szewczyk, wykaz nr 2 pkt od 209 do 239  

Sprawdziła:                        

Burmistrz Prószkowa

Krzysztof Cebula

 

[1] Art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. f ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 869
z późn. zm.),

[2]  Art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 869 z późn. zm.).